Skladom 4 ks

S-Wrap Roubaix Handlebar Tape Black - 40mm

Modelový rok
2019
x
40mm
y
Black
Kód tovaru
spd.2552-2124
Cena19,90 €
Každý bicykel je cez e-shop dodávaný kompletne skontrolovaný a nastavený v kartóne. Stačí namontovať pedále, nasadiť volant a predné koleso. Do pár minút hotové.
specialized

Jednoduchý nákup na splátky - viac info

Facebook

Pokud si jako své měřítko nastavíte hrůzostrašné kočičí hlavy na trase Paříž – Roubaix, pak jediným výsledkem může být jen to největší pohodlí. Chcete důkaz? Nehledejte nic jiného, než naši omotávku S-Wrap Roubaix. Její konstrukce je zhotovena z dvojité semišové kůže a vibrace pohlcující pěny EVA. Díky tomu vaše ruce budou méně klouzat a budou také výrazně méně unavené. Poté, co jsme viděli, jak tolik mechaniků omotává řídítka dvakrát, jsme se rozhodli, že tuto omotávku vylepšíme tím, že přidáme elastomerový gel pro ještě větší pohodlí a oporu rukou. Pokud se vám zdá, že po použité této omotávky budou řídítka neohrabaná a tlustá, tak se ničeho nebojte. Tato omotávka je velmi široká, takže po jejím použití budou řídítka stále elegantní a budou mít nízký profil. Pásku jsme vyrobili tak, aby byla velmi pružná a měla osrstěné okraje, díky čemuž můžeme dosáhnout těchto vlastností. Semišový povrch je pro větší pohodlí a lepší estetiku doplněn o vibrace pohlcující pěnou z materiálu EVA. Díky velmi široké konstrukci se páska snáze instaluje a výsledné omotání je hladší. Zadní strana omotávky z elastomerového gelu zvyšuje pohodlí a pomáhá tlumit vibrace. Páska se snadno natahuje a díky osrstěným okrajům je výsledná omotávka hladká a má nízký profil.


Špecifikácia sa môže zmeniť bez udania dôvodu.

Uvádzané veľkosti sú nami odporúčané. Jedná sa o orientačné hodnoty, keďže Specialized, CTM aj GHOST majú každá značka špecifickú geometriu rámov. Tak isto záleží aj na veľkosti kolies bicykla, preto v prípade pochybností, ktorú veľkosť zvoliť, neváhajte použiť náš online chat alebo nás kontaktujte na infolinke Tel:+421 911 752 476.


Detské bicykle

koleso vek výška
12 2-4r do 110 cm
16 4-5r 110- 120 cm
20 5-8r 120-135 cm
24 8-11r 135-145 cm


Pre dospelých: veľ. kolies 26, 28, 27,5 a 29

veľkosť výška
XXS do 155 cm
XS do 163 cm
S do 170 cm
M do 178 cm
L do 185 cm
XL do 193 cm
XXL nad 193 cm

Záruka Specialized:

V Specialized sa riadime heslom "The Rider is the Boss." Našou prioritou je poskytovať jazdcom/zákazníkom Specialized technicky najvyspelejšie cyklistické vybavenie na svete a za svojimi produktami si stojíme. Z toho dôvodu Vám, jazdcom Specialized, predstavujeme jednu z najviac pro-zákaznícky orientovaných záručných politík v cyklisticom priemysle. Zjednodušene:

Za našimi rámami si stojíme – vždy. To znamená doživotnú záruku na rám pre pôvodného majiteľa na výrobné a materiálové vady pre VŠETKY rámy modelov bicyklov Specialized. Pri celoodpružených rámov platí doživotná záruka tiež na celý rám, vrátane zadnej stavby. Doživotná záruka je myslená v zmysle životnosti rámu a nie života majiteľa bicykla.

  • Rovnako ako rámy Specialized, sú zapletené kolesá Roval kryté doživotnou zárukou.
  • Ostatné produkty Specialized (spolu s lakom a otlačky pod lakom) sú kryté 2-ročnou zárukou. Turbo batérie sú kryté zárukov na 2 roky, alebo 300 nabíjacích cyklov podľa toho, čo nastane prvé.
  • Pokiaľ ste druhý, alebo ďalší majiteľ produktu Specialized alebo Roval, máte 2-ročnú záruku od pôvodného dátumu nákupu prvým majiteľom.

 

Záruka GHOST:

https://www.ghost-bikes.sk/registration

Díky registrací jízdního kola získáš prodlouženou záruku na rám, a to 3 roky u karbonových rámů nebo 5 let pro hliníkové rámy. K tomu navíc budeš mezi prvními informován o novinkách a aktualitách.

 

Záruka CTM:

https://www.ctm.sk/zaruka

5-ROČNÁ ZÁRUKA

Po uplynutí zákonnej 24 mesačnej záruky Vám poskytujeme predĺženie záruky na rám o ďalších 36 mesiacov. Predĺženú záruku si uplatníte registráciou prostredníctvom formulára na tejto stránke. Číslo rámu, ktoré je potrebné vypísať, nájdete v záručnom liste, prípadne vyrazené na spodnej strane stredovej trubky bicykla.

POZOR: Pre uplatnenie predĺženej záruky je dôležité predložiť doklad o kúpe a záručný list! Uschovajte si pokladničný doklad k Vášmu bicyklu CTM.

Predajňa Levice

Vojenská 2, 934 01 Levice
036 / 6314 312
0911 / 752 476
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pon. - Pia.: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 12:00

Platby